ابزار منو ثابت

اقتصادی
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

‍ باسمه تعالی
به گزارش اجتماع بسیجیان چند روزیست که جشنواره ای با عنوان 🔴فرهنگ🔴در شهرستان بروجرد با موضوع 🇮🇷اقتصاد مقاومتی و جنگ نرم 🇮🇷برپاست.
این جشنواره شامل غرفه های فرهنگی ،هنریو کالای ایرانی است که به دلیل استقبال زیاد مردم از تاریخ 1396/4/27به مدت 10 روز تمدید میگردد.همچنین شب ها از ساعت21/30الی23برای زوج های جوان و و همچنین نوجوانان عزیزبرنامه های فرهنگی و هنری برگزار میگردد.
از علاقه مندان دعوت به عمل می آید در این برنامه فرهنگی شرکت کنند(#شرکت_برای_عموم_آزاد _است).
همچنینی مسئول جشنواره خاطر نشان کرد کار افرینین و علاقه مندان و میتوانند برای دریافت تعدادی غرفه (#محدود)به مسئول جشنواره در پارک سماور مراجعه کنند.
همچنین حامیان تولید ملی برای بازدید از غرفه های این جشنواره میتوانند همه روزه از ساعت 16 الی 1 شب به این نمایشگاه سر بزنند.(#برای_حمایت_از_تولید_ملی_و_عمل_به_سخنان_مقام_معظم_رهبری_از_این_غرفه_ها_بازدید_کنید)این جشواره بر اساس سخن رهبری#آتش_به-اختیار راه اندازی شده است.

g6ya_1_(1).jpgzan4_1_(2).jpgt7ck_1_(3).jpgxe32_1_(4).jpg

b2lo_1(5).jpg

ادامه عکس ها در ادامه مطلب...


[ يکشنبه 25 تير 1396 ] [ 3:02 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان،درحالی که صنعت خودروسازی پس از تحریم ها جایگاه خود را در بین صنایع برتر خودرویی در دنیا از دست داده بود، در دولت یازدهم پس از برجام این صنعت احیا شد به طوری که با ورود شرکت های خودروساز بین المللی در یک سال، تولید در این بخش نزدیک 40 درصد افزایش یافت. صنعت خودروسازی کشورمان در دورانی تولید سالانه یک میلیون و 600 هزار دستگاه خودرو را تجربه کرد و جزو 11 صنعت برتر خودروسازی در دنیا قرار گرفت اما در سال 1391، دستور مستقیم رییس جمهوری سابق آمریکا مبنی بر اجرای تحریم های خاص علیه این بخش از صنعت کشورمان، خودروسازان به مرز ورشکستگی رسیدند و رتبه ایران در این بخش تا 7 پله سقوط کرد.
صنعت خودرو از جمله صنایعی بود که به طور مستفیم مورد اعمال تحریم های غرب قرار گرفت و اتفاقا از صنایعی بود که توانست در مدت کوتاهی پس از برجام بیشترین بهره را از فضای به وجود آمده ببرد. امروز با گذشت بیش از یک سال از برجام، چندین شرکت معتبر بین المللی خودروسازی که از شرکای سنتی صنعت خودرویی کشورمان محسوب می شوند از جمله پژو، رنو، هیواندی، فولکس واگن و... به بازار ایران برگشته اند و نکته قابل توجه این است که تمام شرط و شروط طرف های اراینی را برای همکاری با خودرو سازها پذیرفته اند.

Image result for ‫صنعت خودرو‬‎[ دوشنبه 28 فروردين 1396 ] [ 1:57 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان،مرضیه شاهدایی در آیین افتتاح چهار طرح جدید پتروشیمی درمنطقه ویژه پارس 2(پارس کنگان) در استان بوشهر با حضور رئیس جمهوری افزود: در سال جاری هفت طرح جدید پتروشیمی در فهرست بهره برداری است و در سال آینده نیز 10 طرح بهره‌برداری می‌شود که در مجموع 20 میلیون تن به ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی کشور اضافه خواهد شد.
وی، صنعت پتروشیمی را طلایه دار اقتصاد مقاومتی و پرچم دار ایجاد ارزش افزوده و افزایش صادرات در ایران خواند و ادامه داد: هم اکنون 52 مجتمع تولیدی با ظرفیت اسمی سالانه 60 میلیون تن در کشور وجود دارد و میزان فروش خالص آنها در داخل و خارج از کشور به ارزش 15 میلیارد دلار است.

منبع:ایرنا[ دوشنبه 28 فروردين 1396 ] [ 1:44 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی اجتماع بسیجیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی این معاونت اعلام کرد که با توجه به توسعه روزافزون فناوری ها و کاربردهای تجاری پهپادها در دنیا و ایران، پرداختن و حمایت از این حوزه به عنوان یک حوزه با قابلیت توسعه هرچه بیشتر در بخش خصوصی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
این ستاد بر اساس سند جامع هوافضای کشور در راستای توسعه هرچه بیشتر این حوزه، برنامه های خود را شامل سه محور حمایت از پروژه های استراتژیک این حوزه در برخی از کلاس ها همچون MALE و توسعه فناوری های مربوط به زیرسیستم ها و سیستم های آنها، تقویت جامعه علمی کشور از طریق برگزاری مسابقات و ایجاد شبکه پهپاد کشور را بر فعالان بخش خصوصی و دانشگاهی و سرمایه گذاران در این بخش و اتصال آنها به این شبکه متمرکز کرده است.

Image result for ‫پهباد‬‎[ دوشنبه 28 فروردين 1396 ] [ 1:40 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان میدان گازی پارس جنوبی(یا گنبد شمالی در بخش قطری)، بزرگ ترین میدان گازی مستقل جهان به شمار می رود که با برخورداری از 34.2 تریلیون مترمکعب گاز استحصال پذیر، نزدیک به ١٩ درصد از کل ذخایر گازی جهان را در خود جای داده است.
نزدیک به سه هزار و ٧٠٠ کیلومترمربع از این میدان مشترک، در آب های سرزمینی ایران و 6 هزار کیلومتر مربع از آن در آب های قطر واقع شده است.
با توجه عقب ماندگی در سال های گذشته از قطر در تولید گاز از این میدان، دولت یازدهم توجه ویژه ای به توسعه این میدان کرده است.
اکنون توسعه فازهای 17، 18، 19، 20 و 21 پارس جنوبی در اولویت کاری قرار گرفته که البته بخش هایی از این فازها تاکنون راه اندازی شده است.[ جمعه 27 اسفند 1395 ] [ 12:02 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان،عملیاتی سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم در زمره مهمترین عناصر برنامه ریزی و تصمیم گیری مسوولان اجرایی بوده و به همین جهت شاهد گشایش های اقتصادی قابل توجهی همچون توسعه صادرات بوده ایم.
این نوشتار بخشی از مهمترین گزارش و تحلیل های یک هفته گذشته روزنامه ها در زمینه عملکرد دولت در اجرایی سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی را در هفته دوم اسفندماه بررسی کرده است که در زیر به مهمترین محورهای آن اشاره می شود.[ يکشنبه 15 اسفند 1395 ] [ 5:45 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

حمید چیت چیان» امروز (یکشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی اجتماع بسیجیان افزود: مجلس شورای اسلامی 500 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای رفع مشکل آبرسانی به روستاها اختصاص داد که تخصیص معادل ریالی آن به صورت طرح به طرح و استان به استان مشخص و اجرایی شد.
به گفته این مقام مسوول، برای سال 96 نیز با تصویب مجلس شورای اسلامی 300 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستاها تخصیص می یابد و سعی وزارت نیرو بر تداوم آبرسانی به روستاها با قوت و قدرت است.
وی بیان داشت: هرچند وزارت نیرو تلاش زیادی داشت تا همچون امسال رقم تخصیصی از محل صندوق توسعه ملی برای آبرسانی روستایی 500 میلیون دلار باشد، اما در نهایت مجلس شورای اسلامی تنها با 300 میلیون دلار آن موافقت کرد.[ يکشنبه 15 اسفند 1395 ] [ 5:42 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

منبع :ایرنا


[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] [ 5:11 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان سازمان توسعه تجارت خارجی مالزی اعلام کرد که همکاری های اقتصادی جامع منطقه ای (RCEP) سکوی بعدی مالزی و 9 کشور دیگر آسیایی است که می تواند دروازه های ورود به یک بازار با جمعیت بیش از سه میلیارد نفری را باز کند.
'ذوالکیفلی محمود' مدیر عامل سازمان توسعه تجارت خارجی مالزی گفت که پس از خروج آمریکا از پیمان تجارت آزاد دو سوی اقیانوس آرام، همکاری های اقتصادی جامع منطقه ای که توسط چین پیگیری می شود، گزینه دیگری برای توسعه تجارت مالزی محسوب می شود.[ پنجشنبه 7 بهمن 1395 ] [ 4:25 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش سه شنبه روابط عمومی هما، شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا شماره پروازهای هما را در قالب نماد مشترک فروش بلیت های ایران ایر از مقاصد فرانکفورت و مونیخ به تهران و برعکس در نظر گرفته است.
این قرارداد از اول فوریه (سیزدهم بهمن ماه) اجرا می شود.
«محمدرضا خوشنویسان» معاون بازرگانی و عملیات شعب هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و یکی از مدیران بلندپایه فروش گروه لوفت هانزا در منطقه خاورمیانه، افغانستان و پاکستان این قرارداد را امضا کردند.[ سه شنبه 28 دی 1395 ] [ 5:32 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان