ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1394/12/10 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با سپاس از ملت آگاه و مصمم ایران که با لبیک به فراخوان نظام اسلامی و با عزم راسخ و شور و نشاطی به یاد ماندنی مردمسالاری دینی را در چهره درخشان خود به جهانیان نشان دادند، خطاب به مسئولان کشور، سپاسگزاری شایسته از مردم را در انجام خدمت صادقانه خواندند و با تأکید بر پیشرفت همه‌جانبه و درون‌زا به عنوان هدف اساسی خاطرنشان کردند: مجلس آینده وظائف سنگینی برعهده خواهد داشت و امید است که نصاب پاسخگوئی در برابر خدا و مردم را همگان در آن مشاهده کنند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

ایران اسلامی به ملت خود می‌بالد/مجلس آینده وظایف سنگینی بر عهده دارد[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:54 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان پیکر زنده‌یاد فرج‌الله سلحشور، کارگردان گرانقدر سینما و تلویزیون ایران صبح روز گذشته بر دستان هزاران نفر از دوستداران سینمای ارزشی و ارادتمندان به هنر متعالی تشییع شد و طی مراسمی در جوار بارگاه امامزادگان سیدجعفر و حمیده خاتون در محله باغ فیض به خاک سپرده شد.
این مراسم که با حضور پرشور مردم، اهالی هنر و مسؤولان فرهنگی و سیاسی همراه بود، جلوه‌ای خاص از نگاه مردی داشت که در مسیری استوار به‌عنوان سلحشورترین مرد معتقد به سینمای ارزشی باقی ماند، از این رو بلوار اشرفی اصفهانی تا ابتدای باغ‌ فیض به سمت امامزاده سیدجعفر و حمیده خاتون(ع) همراه با تصاویری خاص از همراهی ارادتمندان شد که برخی از آنها پوسترهایی از طرح چهره زنده‌یاد سلحشور را در دست داشتند و نسبت به وی اظهار ارادت می‌کردند. در این مراسم بعد از قرائت آیاتی از قرآن کریم و ادای احترام به آن مرحوم، گروه موزیک مارش نظامی نواختند.

ساکن باغ‌فیض[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:23 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان درباره انتخابات دو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که روز جمعه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد و نتایج حاصل از آن، گفتنی‌هایی هست که شاید در نگاه اول چندان به چشم نیاید و یا در هیاهوی تبلیغاتی این روزها، پنهان بماند. یادداشت پیش روی اشاره‌ای گذرا به برخی از این نکات است.
1- این واقعیت میدانی - تاکید می‌شود میدانی- قابل تردید نیست که لیست مشترک سه گروه موسوم به اصلاحات، کارگزاران و حامیان دولت، در تهران، اکثریت آراء را به خود اختصاص داده است.
2- درباره لیست سه گروه یاد شده برای مجلس خبرگان در استان تهران گفتنی است که 8 تن از نامزدهای این لیست، با فهرست نامزدهای معرفی شده از سوی جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز مشترک هستند. بنابراین؛ 8نامزد مورد اشاره برای خبرگان را نمی‌توان نامزدهای وابسته به سه گروه یاد شده تلقی کرد، بلکه این 8 تن اصالتا نامزدهای جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز هستند که سه گروه اصلاحات و کارگزاران و اعتدال از لیست جامعتین وام گرفته و در لیست خود جای داده بودند که مخالفت و اعلام بی‌اطلاعی اکثر آنان را در پی داشت. بنابراین اگرچه نامزدهای لیست مشترک سه گروه یادشده برای مجلس شورای اسلامی، در تهران بیشترین آراء را به خود اختصاص داده‌اند ولی اکثریت قاطع نامزدهای مجلس خبرگان از حوزه استان تهران، به اصولگرایان تعلق دارند و نه اصلاح‌طلبان.

هیبت‌الله![ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:22 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان«بایگانی ملی امنیت آمریکا» به تازگی سندی را منتشر کرده که از عجیب‌ترین و کثیف‌ترین حقه‌های دستگاه جاسوسی‌«سیا» برای از میان برداشتن «فیدل کاسترو» پرده برمی‌دارد.
طبق این سند که نشریه «ال کمرسیو» چاپ «پرو» نیز آن را منتشر کرد، دولت واشنگتن «جیمز دونوان» وکیل را به‌عنوان مذاکره‌کننده سیاسی از طرف آمریکا با رهبر کوبا تعیین می‌کند. سپس، سازمان سیا با این فرد ارتباط برقرار کرده و از او می‌خواهد یک دست لباس غواصی آلوده به بیماری سل را به رهبر کوبا هدیه بدهد و «دونوان» نیز این کار را انجام می‌دهد، اما این حقه کثیف سیا نتیجه نمی‌دهد. این سند به تازگی از سوی «بایگانی ملی آمریکا» منتشر شده است. این گزارش به جزئیات بیشتر و اینکه مثلا چگونه این توطئه خنثی می‌شود اشاره‌ای نکرده است.
بر اساس کتاب رکوردهای جهانی، «گینس»، کاسترو با 638 مورد تلاش ناموفق برای قتل خود مواجه بوده و این تعداد سوءقصد باعث شده که کاسترو رکورد بیشترین سوءقصد نسبت به یک فرد را در طول تاریخ بشکند. در تمام این 638 مورد آمریکا قصد ترور کاسترو را داشته است.
علی‌رغم همه تلاش‌های سیا برای قتل کاسترو، او تا مرداد آینده به سن 90 سالگی می‌رسد. آمریکا تلاش می‌کند با قتل کاسترو، بر کوبا مسلط شود.

مذاکره کننده آمریکایی مأمور ترور کاسترو بود!


[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:20 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماعبسیجیان هنری کیسینجر، وزیر اسبق خارجه ایالات متحده آمریکا در سال 2014 در مصاحبه با رادیو ملی آمریکا1 با تحلیل معادلات سیاسی و امنیتی منطقه خاورمیانه؛ از ایران به‌عنوان بازیگر برهم زننده توازن قوای منطقه یاد کرد و تاکید داشت روند تحولات کنونی منطقه، یک فرصت تاریخی برای ایران فراهم کرده است تا مرزهای ژئوپلیتیک و ژئوکالچر امپراتوری ایرانی را ترسیم کند. از این رو ایالات متحده و سایر کشورهای منطقه اگر دچار اشتباه محاسباتی شوند؛ باید ایران را به‌عنوان قدرت هژمون منطقه و یک واقعیت دائمی استراتژیک بپذیرند.

ایران عربستان را می‌بلعد؟[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:19 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیانحاج مهدی سلحشور برادر مرحوم «فرج‌الله سلحشور» با اشاره به شخصیت برادرشان گفت: حاج فرج دغدغه ترویج فرهنگ دینی در جامعه را داشت. ایشان همیشه درد دین داشتند و برای هدفشان تلاش زیادی در عرصه فرهنگ و هنر کردند.

فرج‌الله هیچ‌گاه پول سینما را در خانه خرج نکرد/پروژه موسی با اشک و توسل تمام شد[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:17 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان رئیس سابق سازمان «سی‌.آی.‌ای» (CIA) در جدیدترین گفتگوی خود با پایگاه خبری «بلیز» ادعا کرد که علائمی مبنی بر تمایل ایران برای حمله با بمب الکترومغناطیسی به آمریکا وجود دارد. «جیمز ولسی» (James Woolsey) در سخنانی اظهار داشت که اگر ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد، آن‌گاه آماده حمله به آمریکا با بمب الکترومغناطیسی خواهد بود. ماهتمایل ایران برای حمله با بمب الکترومغناطیسی به آمریکا واره‌‌های جدید آنها از نوعی هستند که در مسیر پرتاب بمب الکترومغناطیسی مورد استفاده واقع می‌شوند».
[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:16 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان ایران هجدهمین اقتصاد برتر دنیا، چهارمین تولید کننده نفت در جهان و دارای دومین ذخایر گازی جهان است. در حالی که آمریکا در خاورمیانه به باتلاق فرو رفته، نفوذ ایران در منطقه در سایه ثروت انرژی آن، در حال افزایش است. موسسه رتبه‌بندی مودیز، نشریه کره تایمز، و نشریه نچرال گس یوروپ در جدیدترین گزارش‌های خود با بررسی وضعیت نفتی و گازی ایران، کشور ما را دارای پتانسیل بسیار بالا برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت نوظهور در بازار انرژی دانسته است. لذا، توجه سلیمانه از سوی دست‌اندرکاران به صنعت نفت و گاز کشور که رگ حیات آن است، در اولویت محسوب می‌گردد.

نبض آینده بازار آسیا و اروپا در دست ایران است[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:15 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان چندی پیش تنش میان لبنان و عربستان سعودی تبدیل به بحث مهم روز شده بود. این تنش در واقع در ادامه اختلافات میان تهران و ریاض و هم چنین نگرانی از نفوذ حزب الله در لبنان به وقوع پیوست. عربستان درباره مسئله لبنان بسیار غیر منطقی رفتار می کند، او به جای آنکه تلاش نماید تا لبنان را به حوزه نفوذ خودش بازگرداند، با عمل خود این رابطه تیره و تار را وخیم تر می نماید.

تنبیه عروس خاورمیانه بواسطه نزدیکی با ایران[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:11 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان مهدی محمدی پس از اعلام نتایج اکثر صندوق‌های شمارش‌شده در تهران، در کانال تلگرام خود، در یادداشت کوتاهی نتایج این دور از انتخابات مجلس و خبرگان تهران را تحلیل کرده است:

تحلیل نتایج انتخابات در تهران[ دوشنبه 10 اسفند 1394 ] [ 11:10 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان