ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1394/12/11 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
نوع: خبر

.

ورزشکاری که مدالش را تقدیم سردار سلیمانی کرد + عکس

صفحه منتسب به سردار سلیمانی در اینستاگرام عکسی از حاج قاسم در کنار پیمان نصیری را به اشتراک گذاشت.
ورزشکاری که مدالش را تقدیم سردار سلیمانی کرد + عکس

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج،رشادت های بی دریغ مدافعان حرم در مقابله با گروهک های تروریستی همراه با فرماندهی مقتدرانه سردار سلیمانی در جبهه های عراق و سوریه بر هیچکس پوشیده نیست و بسیاری از چهره های سیاسی و هنری و همچنین مردم کشورمان امنیت کنونی کشور را مدیون آنها می دانند.

پیمان نصیری، قهرمان دو و میدانی کشورمان هم برای نشان دادن ارادتش به سردار سلیمانی مدال خود را به وی اهدا کرد.

صفحه منتسب به سردار سلیمانی در اینستاگرام عکسی از پیمان نصیری، قهرمان دو و میدانی در حال تقدیم مدالش به حاج قاسم سلیمانی به اشتراک گذاشت.[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 11:24 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

ایستگاه صلواتی به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) با 18 نوع چایی از مردم پذیرایی می کند. این ایستگاه صلواتی در شهر قم، خیابان 45 متری صدوق، کوچه 40 به مدت 22 روز دائر می باشد. طعم چایی های این ایستگاه به شرح ذیل می باشد: 1. چای تربت امام حسین(ع) 2. چای گلاب 3. چای زعفران 4. چای نبات 5. چای به 6. چای بابونه 7. چای هل 8. چای آویشن 9. چای عربی ابوعلی شیرین 10. چای نعناء 11. چای گل محمدی 12. چای سیب 13. چای دارچین 14. چای مرزنجوش 15. چای به لیمو 16. چای بهار نارنج 17. چای کوهی 18. چای ترش.


[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 11:22 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به نقل از سازمان بسیج به گزارش اجتماع بسیجیان ابوالقاسم حکیمی پور اقتصاددان و دکترای توسعه از دانشگاه کالیفرنیا در خصوص افزایش ضریب جینی در دو سال و نیم گذشته اظهار کرد: ضریب جینی مهم‌ترین شاخص اقتصادی است که نشان دهنده عدالت درآمدی و اقتصادی میان اقشار مختلف جامعه است. همچنین برای سنجش تحقق اهداف سیاستهای اقتصاد مقاومتی ضریب جینی معیار بسیار مناسبی است.

وی خاطرنشان کرد: در دو سال و نیم اخیر با روی کار آمدن دولت آقای روحانی وضعیت ضریب جینی به مراتب بدتر شد. در زمان آقای احمدی نژاد که پرداخت یارانه نقدی آغاز شد، ضریب جینی به مراتب بهتر بود ولی در دو سال و نیم اخیر ضریب جینی افزایش پیدا کرد و در حال نزدیک شدن به عدد یک است که وضعیت بد اقتصادی کشور را نشان می دهد.

افزایش شکاف طبقاتی در 950 روز اخیر در ایران[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 11:16 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان موعظه و نصیحت، کلید سعادت و رستگاری در دنیا و آخرت است. موعظه، دل‌ها را صفا می‌بخشد و چشم و جان را به جهان پُر رمز و راز معنویت می‌گشاید. خداوند متعال در قرآن کریم یکی از مهمترین تکالیف حضرت رسول(ص) را ارشاد مردم از راه پند و اندرز و موعظه معرفی می‌کند.

به همین منظور، فرازهایی از درس اخلاق آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی از مراجع تقلید را برای علاقه‌مندان بازنشر می‌کنیم:

«مؤمن» چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 11:15 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان 5 دستاورد جدید فناورانه دفاعی شامل دستگاه آشکارساز پارس‌کم، دستگاه آشکارساز مواد منفجره و مخدر، پوشش‌های پلیمری ضد ضربه و انفجار، نسل جدید لباس‌های محافظ NBC بر پایه فناوری غشاءهای تراواگزین، رونمایی و خط تولید داروی اوبیدو اکسایم کلراید از محصولات مهم دارویی مقابله با عوامل شیمیایی با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

۵ دستاورد جدید فناورانه دفاعی رونمایی و افتتاح شد[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 10:43 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش سازمان بسیج به نقل از اجتماع بسیجیان آیت الله سیدعلی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران طی سخنانی در جریان دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سپتامبر 2015، درمورد نفوذ دشمن در کشور هشدار داد. وی اظهار داشت:

"هدفشان این است که به مراکز تصمیم گیری کشور نفوذ کنند. اگر نشد دست کم در داخل مراکز تصمیم ساز نفوذ کنند. چراکه مراکزی وجود دارند که به امر تصمیم سازی کمک می کنند. اینها کارهایی است که دشمن انجام می دهد."

سفرهای مشکوک عوامل اطلاعاتی آمریکا با تابلوی علمی به ایران[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 10:41 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

نماینده منتخب زن اصلاح‌طلب در حوزه تهران در مصاحبه‌ای که با یک خبرنگار خارجی انجام می‌دهد به مسائل داخلی ایران اشاره کرده و برخی از مسائل را با خبرنگار زن یک رسانه خارجی در میان می‌گذارد.

نظر یک نماینده : حجاب اختیاری است[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 10:39 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان جورج فریدمن استاد علوم سیاسی، نویسنده و تاجر آمریکایی و بنیانگذار «آینده ژئوپولیتیک» شرکت تجزیه و تحلیل امور جهانی است. آنچه در زیر می‌آید در اصل تحت عنوان «جهان پاره پاره در بحران رهبری سیاسی» منتشر شده است.

 آمریکا و اروپا با بحران رهبری مواجه شده‌اند[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 10:38 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان مسئولان بلندپایه عربستان سعودی از پادشاه گرفته تا امیران این کشور که بدون هیچ شرمی روابط کاملا صمیمانه خود را با اسرائیل علنی کرده اند، در تلاش هستند با نزدیک کردن مواضع خود با دشمن صهیونیستی و ایجاد منافع مشترک با آن ، این رژیم را به صف خود ملحق سازند.

روابط گرم و صمیمانه دشمن اسرائیلی با آل سعود از جمله دیدارهای دو جانبه بین مسئولان بلندپایه هردو طرف دیگر محرمانه و پنهانی نیست و وقتی شاه و امیران سعودی از روابط با اسرائیل شرم ندارند، تل آویو نیز برای علنی کردن روابط خود با عربستان مشکلی نمی بیند.

اطمینانی که ریاض به تل آویو داد[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 10:36 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
«فیصل الداود» دبیرکل جنبش النضال اللبنانی العربی و نماینده سابق پارلمان لبنان در بیانیه‌ای برگزاری باشکوه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را به ملت ایران تبریک گفت .

وی تاکید کرد مردم ایران با اعمال حق دموکراتیک خود در انتخابات اخیر، تعالی و پیشرفت و قرار گرفتن جمهوری اسلامی ایران در ردیف کشورهای پیشرو و پیشگام در زمینه دموکراسی را اثبات کرد، کشوری که در آن گردش قدرت صورت می‌گیرد و رقابت میان جریان‌های سیاسی و احزاب تحت سقف نظام جمهوری اسلامی جریان دارد که اسلام را به عنوان عقیده خود انتخاب کرده است و یک الگویی برای حقیقت رسالت اسلامی متمدنانه و انسانی و ارزش‌هایش در عدالت، تسامح،‌آزادی و مساوات ارائه می‌کند.

دبیرکل حزب النضال العربی لبنان به مشارکت قشرهای مختلف مردم ایران در تعیین سرنوشت خود به ویژه زنان اشاره کرد و گفت زنان در ایران در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت می‌کنند و این تاکید می‌کند که ایران کشوری است که متکی به تمدن عمیقی در تاریخ است همچنانکه در دوران معاصر ما یکی از کشورهای پیشرو در زمینه صنعتی به شمار می‌رود که به علوم و فناوری و برنامه هسته‌ای روی آورده که در خدمت صلح و پیشرفت انسانیت است.

ایران الگویی برای حقیقت رسالت اسلامی متمدنانه و انسانیت است


[ سه شنبه 11 اسفند 1394 ] [ 10:35 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان