ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1394/12/17 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

بسم رب اشهدا و الصدیقین

بشریّت مرهون فاطمه ی زهرا علیها السلام است

مراسم عزاداری ده دوم

مکان :بروجرد شهرک اندیشه روبروی مخابرات مسجد حضرت فاطمه زهرا

زمان :18الی 22 اسفند بعد از نماز مغرب وعشاء

مداحان :حاج حسین امید علی وحاج صادق قاسمی

بصرف شام


[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:52 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان مراسم اختتامیه اولین دوره خلبانی هوادریای نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی دریایی سپاه، جمعی از فرماندهان ارشد استان گیلان و کارکنان دانشگاه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

در این مراسم سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه طی سخنانی با اشاره به روند آماده سازی مجموعه دانشگاهی امام خامنه‌ای‌(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه گفت: با لطف و عنایت خدا ساخت این مجموعه آخرین مراحل خود را طی می کند و یک گام بیشتر تا بازگشایی کامل این مرکز نمانده و انشاءالله این مجموعه به یکی از مراکز مهم سازندگی و آموزش نیروهای کارآمد و مؤمن در سپاه تبدیل خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه درادامه با اشاره به توطئه‌های رنگانگ دشمنان علیه جریان اصیل اسلام انقلابی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که از سال 1907 تا به امروز یعنی از تقارن کشف نفت در سرزمین های اسلامی تا آغاز جنگ جهانی اول جهان اسلام داستان غم انگیزی را تجربه کرده است.

ما در مسیر ساختن یک قدرت بزرگ هستیم[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:46 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

مسئول بسیج سازندگی سپاه خوزستان از عزیمت 7 هزار جهادگر تهرانی به استان خوزستان در ایام عید خبرداد.

بهرام ممبینی درباره تعداد گروه های جهادی که در روزهای پایانی اسفند و تعطیلات نوروز راهی خوزستان می شوند، گفت: پیش بینی می شود بیش از 200 گروه جهادی از تهران برای خدمت رسانی به نقاط محروم طی روزهای آتی وارد خوزستان شوند.

وی با بیان اینکه هزار و 500 جهادگر بومی استان خوزستان نیز در قالب 35 گروه جهادی، در روزهای پایانی اسفند و تعطیلات عید در استان اردوی جهادی برگزار می کنند، اظهار کرد: گروه های جهادی از مدت ها قبل در دو محور "خرمشهر-آبادان" و "حمیدیه-سوسنگرد-هویزه" به شناسایی نقاط محروم پرداخته اند و در همین دو محور مستقر خواهند شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه خوزستان افزود: گروه های جهادی که راهی خوزستان می شوند، در فقیرترین مناطق مرزی مستقر خواهند شد و در عرصه های عمرانی، پزشکی، آموزشی و اقتصاد مقاومتی خدمت رسانی می کنند.

وی با اشاره به همزمانی حضور متراکم گروه های جهادی در استان خوزستان با برگزاری اردوهای راهیان نور، خاطرنشان کرد: گروه های جهادی چند سالی است که با توجه به اهمیت فوق العاده استان خوزستان و محرومیت آن، در ایام تعطیلات نوروز به صورت منسجم و متراکم در این استان حاضر می شوند. همزمانی این اتفاق مبارک با اردوهای راهیان نور برای استان خوزستان هم از نظر فرهنگی و هم از نظر عمرانی فرصتی بزرگ به حساب می آید.

بهرام ممبینی اضافه کرد: با تدابیر پیش بینی شده، همه امکانات راهیان نور از قبیل اردوگاه ها و ...به طور کامل در اختیار گروه های جهادی قرار خواهد گرفت.

حضور 7 هزار جهادگر تهرانی دراستان خوزستان


[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:45 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان آنچه در ادامه می خوانید، گفتاری است از حاج حسین یکتا، یادگار دفاع مقدس و جانباز سرافراز انقلاب اسلامی:

اگر در جنگ به من می گفتند که تو بعد از جنگ بعد از این همه توپ و آتش باید بمانی و دوباره داغ همسنگرانت را در جبهه فرهنگی در اردوهای جهادی و در اردوهای راهیان نور نظاره کنی می گفتم که بسیار سخت است. مزد جهاد شهادت است. مزد رفاقت با امام حسین (ع) خونی رفتن است.

خانمی باردار در زمان شاه قصد سفر کربلا می کند و همسرش به او می گوید چون تو باردار هستی رفتن به کربلا سخت است بیا از کربلا رفتن بگذر چون بچه می افتد و اجازه بده بعد از بدنیا آمدن فرزندمان به کربلا برویم. خانم گوش نکرد و به همسرش گفت که باید برویم. رفتند به سمت کربلا و در کربلا این خانم حالش بد شد و بعد از اینکه او را پیش دکتر بردند دکتر گفت که بچه شما مرده. خانم به همسرش گفت که مرا کنار ضریح امام حسین (ع) قرار بده. مرد این کار را کرد. بعد از مدتی که همسرش به خواب رفته بود بیدار شد و به او گفت که حضرت زهرا (س) را در خواب دیدم. در خواب به من فرزندی عنایت کرد. مرد گفت بعد از اینکه همسرم این قضیه را تعریف کرد او را نزد دکتر بردم و دکتر گفت که فرزندتان زنده شده و عمرش به دنیا بوده است. ما در کمال تعجب به ایران برگشتیم و نام او را محمد ابراهیم گذاشتیم. این نوزاد شد محمد ابراهیم همت. در جنگ دلاورانه شرکت کرد و خانواده اش بدن او را بدون سر تحویل گرفتند، پدر و مادرش گفتند این فرزند را به شما تحویل دادیم که مانند فرزند عزیزتان سر از بدن او جدا شده است.

خداوند بعضی وقتها هدیه خود را با عنوان فرزند به ما عنایت می کند. فرزندانی که باید در راه اسلام و انبیا حرکت کنند. چند وقت پیش برای نماز خدمت رهبر عزیز بودیم که ایشان گفتند: "عده ای امده اند در کشورمان که می خواهند اسلام و انقلاب را با هم از ما بگیرند. به همه بگویید که هرکاری کاری از دستشان برمی اید بکنند."

خون شهدای جهادگر زمینه ساز ظهور صاحب الزمان (عج) است[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:43 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

در حاشیه نشست«اجلاس دوسالانه مجمع عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ» گفت: در حال حاضر تراز پزشکی ما از تراز منطقه بالاتر است و کشورهای منطقه در پیشرفت حوزه سلامت نمی‌توانند به ما برسند، به شکلی که امروزه در حوزه سلو‌ل‌های بنیادی، نانو تکنولوژی و خدمات باروری پیشرفت‌های قابل توجه داریم.

وی با اشاره به اینکه همه جامعه پزشکی به بسیج تعلق دارد، تصریح کرد: با این نگاه حداکثری انتظار می‌رود که همه آحاد این جامعه زیر چتر بسیج به دستاوردهای زیادی نائل شوند.

زالی، ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی این توفیق را داشته که تمام مرزهای مصنوعی و سلایق سیاسی را بشکند و فضای بسته سیاسی را کنار بزند تا فضای خدمت و پیشرفت را به وجود آورد.

وی با اشاره به فضای پسا برجام گفت: در این دوران نباید با سوء استفاده‌ از فضای تعاملی که با کشورهای جهان به وجود آمده به ظرفیت خود کفایی بسیج خدشه‌ای وارد شود، باید از این ظرفیت باید برای مهندسی معکوس و توانمند سازی در حوزه اقتصاد مقاومتی استفاده کرد.

رئیس سازمان نظام پزشکی کشور خاطرنشان کرد: بسیج جامعه پزشکی یک نهاد مورد وثوق است و این نهاد مرجعی است که در حوزه سلامت کشور می‌توان به آن رجوع کرد.

 بسیج جامعه پزشکی مرزهای سلایق سیاسی را شکست تا فضای خدمت و پیشرفت به وجود بیاید[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:31 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان حمید رضا مقدم‌فر مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» با اشاره به آشنایی دیرینه‌اش با مرحوم سلحشور، گفت: از اوایل انقلاب مرحوم سلحشور را می‌شناختم و با هم کم و بیش ارتباط داشتیم، در دو سفر نیز با هم بودیم.

وی ادامه داد: وقتی برای افتتاح یک دفتر فرهنگی به تاجیکستان سفر کرده ‌بودم متوجه شدم سریال حضرت یوسف (ع) صبحها از طریق ماهواره و شبکه‌های آنجا به صورت گسترده پخش می‌شود و طرفداران فراوانی دارد. این موضوع را با آن مرحوم در میان گذاشتم و از او خواستم که با چند تن از بازیگران سریال به تاجیکستان سفر کنند تا مردم آنجا نیز بیشتر با سریال و عوامل آن آشنا شوند در نهایت ایشان پذیرفت که همراه ما بیاید و این سفر یک هفته طول کشید.

ماجرای گریه سلحشور در آخرین دیدار با رهبری[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:30 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان 222نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس طی بیانیه‌ای اقدام اخیر شورای همکاری خلیج فارس در قرار دادن نام حزب‌الله لبنان در لیست گروهک‌های تروریستی را محکوم کردند.

متن کامل این بیانیه که محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به‌شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حزب‌الله لبنان نماد مقاومت در برابر رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی است و اگر حزب‌الله نبود رژیم صهیونیستی همچنان جنوب لبنان را در اشغال خود نگه می‌داشت و تکفیری‌های هم‌پیمان این رژیم، تمامیت ارضی لبنان را همانند سوریه مورد تعرض قرار می‌دادند.

حزب‌الله لبنان و در کنار آن جهاد اسلامی و حماس امروز به‌عنوان آبروی امت اسلامی در برابر تهاجم گسترده و بی‌رحمانه استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی همچون نگینی می‌درخشند.

حزب‌الله لبنان نماد مقاومت در برابر رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی است[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:29 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان از یکی دو سال قبل، مسئولان دولت یازدهم آمار و ارقام متفاوتی درباره پول‌های بلوکه شده کشور در بانک‌های خارجی بیان می‌کردند که از 100 تا 180 میلیارد دلار را در بر می‌گرفت.

اما با امضای توافق هسته‌ای، مسئولان دولتی اعلام کردند ارقام قبلی درست نبوده و پول‌های بلوکه‌شده حدود 32 میلیارد دلار است.

سرانجام با اجرای برجام، ولی‌اله سیف رئیس کل بانک مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: با رفع تحریم‌ها ۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار از منابع بلوکه کشورمان آزاد می‌شود.

دلارهای آزادشده کجا رفته است؟[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:27 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
گویا موفقیت یک گرایش سیاسی در انتخابات مجلس دهم در شهر تهران، باعث شده که برخی سران تجدیدنظرطلب این جریان، به این توهم برسند که رأی‌آوری این لیست در این شهر، نه با هدف خدمت به مردم و رفع مشکلات کشور بلکه به معنای درخواست مردم برای حذف دین و مقدسات از عرصه کشور و زندگی مردم بوده است؛ توهمی که با اظهارات یکی از زنان راه‌یافته این جریان به مجلس درباره ضرورت آزادی کشف حجاب، نمود عینی یافت و اکنون با انتشار مطالب دین‌ستیزانه در ویژه‌نامه‌های نوروزی نشریات اصلاح‌طلب، در حال تقویت و گسترش است.

در تازه‌ترین اقدام دین‌زدایانه سردمداران این جریان، "سعید حجاریان" تئوریسین ارشد جریان اصلاحات که سالنامه نوروزی روزنامه اصلاح‌طلب شرق، از او به عنوان "نظریه‌پرداز و فعال سیاسی" یاد کرده است، در مقاله‌ای که ارتباطی با تخصص وی در حوزه‌های سیاست و امنیت ندارد، ضمن تمسخر روایتی از پیامبر اسلام(ص) و امام جعفر صادق علیه‌السلام، خواستار حذف "تقویم هجری قمری" از زندگی ایرانیان شده است!

تمسخر کلام معصومین(ع)[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:25 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
این کارشناسان صهیونیستی خاطرنشان کردند که مرزهای ترسیم شده بر اساس این توافقنامه غیرقابل حمایت بودند و داعش با پایان دادن به عمر این توافقنامه زمینه ساز تجزیه سوریه بزرگی شد که از مدت‌ها قبل تهدیدی جدی برای اسرائیل به شمار می‌رفت.
کارشناسان صهیونیستی تاکید کردند که داعش همین کار را در عراق هم انجام داد و بدین ترتیب، نقش مهمی در از بین رفتن دو خطر بزرگ متوجه امنیت رژیم صهیونیستی که همان خطر عراق و سوریه بود، داشت.
این کارشناسان خاطرنشان کردند که تجزیه عراق و سوریه همزمان با اقدامات دیگری صورت گرفت که همگی به نفع اسرائیل بودند و از جمله آنها می‌توان به تلاش‌های ترکیه برای از سرگیری روابط با این رژیم و بازگشت مناسبات طرفین به دوران قبل از حادثه حمله به کشتی ماوی مرمره ناوگان آزادی در سال 2010 که به کشته شدن 10 تبعه ترک و به دنبال آن تیرگی روابط آنکارا - تل‌آویو انجامید، اشاره نمود.
با این وجود، کارشناسان صهیونیستی معتقدند که مهمترین تحول منطقه خاورمیانه در آینده، احتمال تشکیل کشور مستقل توسط کردها در مرزهای ترکیه تا شهر لاذقیه سوریه در سواحل دریای مدیترانه است و با وجود اینکه بسیاری از تحلیلگران وقوع این تحول را بعید می‌دانند، اما 120 سال پیش بحث تشکیل "کشور یهودی" (منظور اسرائیل) هم خیالی بیش نبود.
این کارشناسان خواستار بهره برداری مناسب از این وضعیت شدند و بهترین اقدام در این زمینه را مخالفت و مقابله با تلاش‌های مراجع بین‌المللی برای تشکیل کشور فلسطین یا ترسیم مرزهای نهایی "اسرائیل" دانستند و تاکید نمودند که 50 سال بعد نزدیک به 20 میلیون نفر در فلسطین اشغالی زندگی خواهند کرد و نیاز شدیدی به اراضی کرانه باختری و نقب خواهند داشت.
کارشناسان امنیتی صهیونیستی در همین راستا خواستار احداث کنفدراسیونی میان فلسطین اشغالی و اردن و قرار گرفتن ساکنان فلسطینی کرانه باختری تحت حاکمیت اردن شدند.
کمک داعش به رژیم صهیونیستی

[ دوشنبه 17 اسفند 1394 ] [ 4:24 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان