ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1394/12/22 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

بسم رب اشهدا و الصدیقین

بشریّت مرهون فاطمه ی زهرا علیها السلام است

مراسم عزاداری ده دوم

مکان :بروجرد شهرک اندیشه روبروی مخابرات مسجد حضرت فاطمه زهرا

زمان :18الی 23 اسفند بعد از نماز مغرب وعشاء

مداحان :حاج حسین امید علی وحاج صادق قاسمی

بصرف شام

هییت شهدای گمنام -پایگاه مقاومت شهید حسینی (قدر)


[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 11:01 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

حفظ و نگهداری محیط‌زیست طبیعی کشورمان از جمله مسائلی است که بارها در بیانات رهبر انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است. ایشان در بیاناتی به‌مناسبت روز درخت‌کاری، تخریب محیط‌زیست و تهاجم به جنگل‌ها را خلاف مصلحت برشمردند و بر مسئولیت انسان در قبال حفظ و حراست محیط‌زیست تاکید ویژه‌ای نمودند. همچنین ایشان سال گذشته نیز در دیدار مسئولان و فعالان محیط‌زیست بر شناخت ویژگی و ظرفیت‌های طبیعی ایران و تعامل همه‌ی دستگاه‌های ذی‌ربط برای حل مشکلات محیط‌‌زیست به‌ویژه مسئله‌ی ریزگردها تأکید ورزیدند. پروفسور پرویز کردوانی، استاد تمام دانشگاه تهران و پدر علم کویرشناسی ایران یکی از معدود صاحب‌نظرانی است که برای حل مشکلات محیط‌زیستی، نظریات و راه‌کارهای خاصی دارد که در عین جذاب و بدیع بودن، می‌تواند برای مردم و مسئولین نیز قابل تأمل باشد. از نظر او مشکلات زیست‌محیطی در ایران دو دلیل عمده دارد: یکی فرهنگ غلط استفاده از آن و یکی هم سیاست‌های اشتباه دولت‌ها در حوزه‌ی محیط‌زیست.

راه‌ حل مشکلات محیط‌زیستی ایران[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 11:00 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:25 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

بسم رب اشهدا و الصدیقین

بشریّت مرهون فاطمه ی زهرا علیها السلام است

مراسم عزاداری ده دوم

مکان :بروجرد شهرک اندیشه روبروی مخابرات مسجد حضرت فاطمه زهرا

زمان :18الی 23 اسفند بعد از نماز مغرب وعشاء

مداحان :حاج حسین امید علی وحاج صادق قاسمی

بصرف شام

هییت شهدای گمنام -پایگاه مقاومت شهید حسینی (قدر)


[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:18 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان دومین شب از اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور در بخش مردمی با عنوان کاروان در سالن شهید جهان آرا اردوگاه شهید باکری خرمشهر با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه خرمشهر،سیدمحمدیاشار نادری دبیرجشنواره ملی سرزمین نور، مسئولان محلی و انتظامی، زائران کاروان های راهیان نور و برگزیده این دوره از جشنواره حضور داشتند.
حجت الاسلام موسوی در این مراسم با اشاره به ازدواج جوانان گفت: ازدواج جوانان یکی از مولفه های مهم برای تشکیل خانواده است و باید با آسان کردن شرایط ازدواج این فرصت را به جوانان بدهیم که در سنین پایین ازدواج کنند.
وی گفت: مسئولان نیز باید در مسیر شهدا حرکت کرده و حفظ راه شهدا وظیفه اول، آخر و آرمانی مسئولان قرار گیرد چرا که رسالت سنگینی بر عهده‌شان است.
امام جمعه خرمشهر گفت: اصلاً واردات ما از کشورهای خارجی نسبت به صادرات ما اصلاً قابل‌مقایسه نیست، مردم هوشیار هستند و می‌بینند، تولیدکنندگان ما دیگر برای تولید رغبت ندارند چراکه برخی از مسئولان نسبت به تولید داخل که اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است بی‌توجهی می‌کنند.
وی افزود: دولت و مردم به اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری در عرصه استقلال اقتصادی و دوری از وابستگی به غرب و خارج از مرز‌ها بیش از گذشته زمینه تحقق و توسعه کشور را فراهم کند و مسیر رشد و پیشرفت کشور را بیش از گذشته مساعد و فراهم کند.
امام جمعه خرمشهر اظهار کرد: مردم ایران هشت سال و با دستان خالی در برابر کشورهای تا دندان مسلح ایستاده و جانانه مقاومت کردند و امروز نیز اجازه وابستگی و نفوذ دشمن را در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی را نخواهند داد.
گفتنی است در این مراسم از برگزیدگان رشته های داستان،شعر،متن ادبی و...بخش مردمی سیزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.

اختتامیه بخش مردمی جشنواره ملی سرزمین نور


[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:16 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتاماع بسیجیان آیت الله محمد یزدی دبیرکل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رئیس کنونی مجلس خبرگان، در زمره یاران و شاگردان باسابقه امام خمینی(ره) ، مبارزان پیشکسوت انقلاب اسلامی و همراهان ثابت قدم مقام معظم رهبری به شمار می آید که بواسطه استقامت و ایستادگی بر مواضع اعتقادی و انقلابی و دفاع مستحکم و بی شائبه از جایگاه ولایت فقیه، طی دهه های اخیر همواره مورد حملات و هجمه های مخالفان و معارضان قرار داشته است.

آیت الله یزدی در کوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و غربت امام(ره) یکی از چهره های برجسته انقلاب به شمار می رفت که به دلیل سخنرانی های آتشین در دفاع از امام خمینی(ره) و علیه رژیم شاه، بارها رنج دستگیری و تبعید و ممنوعیت از منبر را تحمل کرد. منزل او در شهر مقدس قم، یکی از پایگاه های اصلی نیروهای انقلابی و مبارز به شمار می رفت و به همین دلیل نیز حضرت امام(ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی و عزیمت به شهر قم، در منزل آیت الله یزدی اقامت گزید و او نیز مسئولیت دفتر امام(ره) در قم را عهده دار گردید.

در نخستین سال پس از پیروزی انقلاب، مقطعی که موضوع «ولایت فقیه» در مجلس خبرگان قانون اساسی به یک مبحث اساسی تبدیل شده و ائتلاف جریانات لیبرال و ملی گرا و التقاطی تمام تلاش خود را برای عدم ورود این اصل به قانون اساسی را داشتند، آیت الله یزدی یکی از اعضای این مجلس بود که با تسلط فقهی و حقوقی و دفاع عالمانه موجب شد تا با اکثریت قاطع آرا، «ولایت فقیه» به عنوان یک اصل بنیادین در قانون اساسی جمهوری اسلامی نهادینه شود.

درست به دلیل همین ایفای نقش موثر در دفاع از اصل ولایت فقیه بود که آیت الله یزدی نظیر دیگر فقها و اندیشمندان مدافع ولایت، مورد غضب و غیظ جریانات غربگرا و التقاطی قرار گرفت و اگرچه او نظیر شهید آیت و شهید بهشتی ترور فیزیکی نشد اما به انحاء مختلف مورد هجمه و حمله سیاسی و تخریب و ترور شخصیت قرار گرفت.

از سوی دیگر آیت الله یزدی به واسطه تسلط کامل بر فقه جواهری مورد توجه و نظر امام خمینی(ره) به همراه سایر شاگردان مبرز و مجتهد بنیانگزار جمهوری اسلامی در جامعه مدرسین، با دیدگاه های التقاطی و چپ گرایانه برخی از مدعیان خط امام(ره) در دهه 60 مرزبندی روشنی داشت و برخی اقدامات تمرکزگرایانه و شبه سوسیالیستی را که با مبانی و روح اسلام ناب مغایر بود، برنمی تابید. این مواضع روشن فقاهتی نیز مزید بر علت شد تا آیت الله یزدی در کنار بزرگان دیگری چون آیت الله مهدوی کنی، مورد حمله مداوم کسانی قرار گیرد که در دهه 60 تلاش داشتند تا آموزه های اسلامی را به التقاط سوسیالیستی آلوده کنند( و البته در دهه های 70 و 80 نیز تغییر قبله داده و تلاش کرده و می کنند تا مبانی اسلامی را زیر سیطره لیبرالیسم بکشانند!).

واکنش تاریخی امام(ره) به حذف تخریبگرانه آیت الله یزدی از مجلس+سند[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:15 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسجیان دریادار علی فدوی جمعه شب در یادواره شهدای پایگاه آیت‌الله یثربی(ره) کاشان اظهار کرد: با گذشت 37 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مردم همیشه نه تنها تکلیف خود را شناخته‌اند بلکه به تکلیف خود نیز عمل کرده‌اند.

وی نقطه عطف انقلاب ایران را اسلامی بودن آن و وجود شهدا و امام دانست و تصریح کرد: تعدد شهدای گرانقدر و حضور شهدا در دوران بعد از جنگ، با به پاخواستن و نمایان کردن خود به ما پیام می‌دهند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: نه تنها در هشت سال دفاع مقدس بلکه در 37 سال سپری شده از عمر انقلاب شهدا بصیرتی را در جامعه حاکم کردند که اگر نیاز به انجام تکلیف باشد جغرافیایی برای انجام تکلیف خود قائل نمی‌شوند و در دورترین نقاط نیز می‌روند و با مدال شهادت بر می‌گردند.

وی با اشاره به وجود نائب امام زمان در مکتب شیعه افزود: وجود امام و پیشوا برای شیعیان باعث می‌شود تا مسیر و هدف خود را به درستی شناسایی و به پشتیبانی امام خود حرکت کنند.

فدوی گفت: انقلاب اسلامی ایران بر مدار حق قرار گرفته است و در همیشه تاریخ در مقابل حق باطل نیز وجود داشته است و به دنبال ضربه زدن به حق بوده‌اند.

وی به حضور 54 کشور در جنگ هشت ساله دفاع مقدس برابر ایران اشاره کرد و افزود: زمانی که به هدف و نیت الهی خود اعتقاد داشته باشی و تکلیف را انجام دهی، دیگر مهم نخواهد بود که چه کسی در مقابل ایستاده است و خداوند متعال بنابر وعده‌ای که داده است خود نتیجه را رقم می‌زند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا اگر بخواهد حمله نظام علیه ایران داشته باشد بیشتر از منفعت حمله، متضرر خواهد شد بیان کرد: آمریکا به همین دلیل هرگز حتی جرأت فکر حمله نظامی به ایران را در سرخود ندارد و به دنبال هدف قرار دادن کشورها و انقلاب‌هایی است که از انقلاب اسلامی ایران الگوبرداری کرده‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: شیطان بزرگ که در جنگ‌های نظامی دهه اخیر خود ناموفق بوده است با حضور در کشورهایی که الگویشان انقلاب ایران است به دنبال حذف آنها هستند تا باعث تضعیف و منزوی کردن ایران باشند ولی در این نقشه نیز شکست خورده‌ است.

یادواره شهدای پایگاه آیت‌الله یثربی(ره) خیابان راه آهن شامگاه جمعه با حضور بسیجیان، خانواده شهدا و جانبازان و مسئولین و اقشار مختلف مردم و در جوار پیکر یک شهید گمنام از دفاع مقدس در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) کاشان برگزار شد.

آمریکا حتی جرأت فکر حمله نظامی به ایران را ندارد


[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:13 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان عربستان و حامیانش که در تمام سیاست های مغرضانه خود در منطقه نصیبی جز ناکامی نداشتند، با درج نام حزب الله در فهرست سازمان های تروریستی و تحکیم ائتلاف با اسرائیل، منطقه را در برابر خطرات جنگ جدیدی قرار داده و با این کار مقدمات پایان حکومت آل سعود را فراهم کردند.

آیا عربستان جرائت جنگ با حزب‌الله را دارد؟[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:12 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «نشانی لاله‌ها را از تو می‌گیرم»، «شیار 143»، «چند روز مانده به عید»، «شکوفه‌ای در زمستان»، «م، الف، د، ر، مادر»‌، «مادر نام دیگر عشق»، «فرمانروایان مقدس: سلیمان و آدونیا»، «تلسکوپ»، «خاطره گمشده» یکشنبه، 23 اسفند ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

از «شیار ۱۴۳» تا «مادر»[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:11 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان صبح سه شنبه گذشته بود که صدای غرش موشک های بالستیک جمهوری اسلامی ایران از صفحه اول رسانه های خارجی به گوش مردم جهان رسید. به واقع رسانه ها و مقامات غربی بویژه مسئولین آمریکایی اولین کسانی بودند که حتی زودتر از عموم ملت ایران صدای شلیک موشکهای ایرانی را شنیدند و پیام آن را فهم کردند.

رزمایش سپاه نشان داد وعده‌های رهبری عملی است[ شنبه 22 اسفند 1394 ] [ 10:09 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان