ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1394/12/26 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

جمعی از فرزندان شهدا و 30 تشکل ایثارگر و شاهد طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: ما وارثان شهداء با سلایق و گرایش‌های مختلف، پایبندی به وصایای شهیدان و روحیه انقلابی با هیچ چیز معامله نخواهیم کرد. انقلابی ماندن را رمز تداوم راه شهدا و عاشورایی ماندن می‌دانیم.

در این نامه تصریح شده است: متاسفانه مدتی است آشکارا و بی پرده از برخی تریبون‌های داخلی صداهای همنوا با طراحی و اهداف شوم دشمنان شنیده می‌شود که غافلانه یا عامدانه سعی دارند این گوهر ناب حاصل شده از خون شهیدان و ایثارگری‌های ملت ایران را فدای منافع زودگذر دنیوی خویش نمایند و حقیقت را ناجوانمردانه به قربانگاه مصلحت‌های کاذب ببرند.

در این نامه آورده شده است که گاه و بیگاه صدای تضعیف روحیه انقلابی به بهانه تعامل با دنیا توسط برخی کارگزاران نظام شنیده می‌شود.

به گزارش فارس، متن کامل این نامه بدین شرح است:

برخی از کارگزاران نظام به بهانه تعامل با دنیا روحیه انقلابی را تضعیف می‌کنند[ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ 11:24 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان مقام معظم رهبری در 1392/11/30 سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را به مسئولان ابلاغ کردند؛ در پی این ابلاغ کارشناسان حوزه اقتصاد نیز بسیار قلم فرسایی کرده و تحلیل و نقطه نظراتشان را منتشر کردند؛ با این‌حال با گذشت دو سال از ابلاغ، هنوز سازوکار اقتصادی کشور متناسب با الگوهای اقتصاد مقاومتی طراحی نشده و به نظر می‌رسد فرهنگ سازی در این زمینه و مطالعات فرهنگی-اجتماعی لازمه اجرا شدن این الگوی اقتصادی در کشور باشد.

اکنون به گفته دولتمردان تحریم‌ها رو به زوال هستند، اما رهبر انقلاب بارها تاکید کردند که مشکلات اقتصادی کشور فقط وابسته به تحریم‌ها نیست و مسائل داخلی در این زمنیه موثرتر هستند.

سوال اینجاست که در دوران پسابرجام شرایط به چه صورت خواهد بود و زنان به عنوان نیمی از جامعه در این برهه چه نقشی را می‌توانند ایفا کنند؟ چگونه می‌توان در رفع موانع داخلی تلاش کرد و حضور زنان در این عرصه به چه شکلی موثر خواهد بود؟ دیگر اینکه زنان چگونه می‌توانند در گسترش "تفکر تولیدی" و جایگزین کردن آن با "تفکر مصرف‌گرایانه" فعالیت کنند؟

دکتر مهدی طغیانی پژوهشگر و اقتصاددان جوان ایرانی و دکتر فاطمه واعظ جوادی استاد دانشگاه تهران در این‌باره نظراتی دارند که در ادامه می‌خوانید:

مهدی طغیانی، مولف کتاب‌های «اقتصاد تحریم» و «دفاع اقتصادی»، اقتصاد مقاومتی را یک اقتصاد رشد یابنده معرفی کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی یک الگوی اقتصادی در حال پیشرفت است؛ یعنی با وجود هر مانع و مشکلی در مسیر آن، باز هم پیشرونده خواهد بود و با افزایش و کاهش مشکلات در دوره‌های مختلف از بین نخواهد رفت.

زنان و اقتصاد مقاومتی در دوران پسابرجام[ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ 11:22 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان