ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1394/12/6 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

همانطور که میدانید چندین هفته تیتر اخبار دنیا جنایت های وحشیانه ی گروهی به نام داعش بوده ما در این سایت درصدد آنیم که در مورد این موجودات نجس مطالب و تصاویری را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم

ggggg

دولت به اصطلاح اسلامی عراق و شام که اختصارا داعش خوانده می شود، یک گروه تروریستی مسلح است که اندیشه و شیوه سلفی جهادی به زعم خود را انتخاب کرده است که شباهت کاملی به اندیشه های وهابی دارد و اعضای آن تشکیل خلافت اسلامی و اجرای شریعت در عراق و سوریه را هدف نهایی شان انتخاب کرده اند.[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 20:39 ] [ محمد حسین گودرز ]
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
نوع: خبر

هشدار علیه ناوهای هواپیمابر آمریکا؛

ایران، روسیه و چین فن‌آوری دریایی آمریکا را به چالش کشیده‌اند.
ایران، روسیه و چین فن‌آوری دریایی آمریکا را به چالش کشیده‌اند[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:37 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
دخالت انگلیس در انتخابات؛

انتقام داعش از حاج‌قاسم
بهئ گزارش اجتماع بسیجیانهرچند حساسیت‌های سیاسی- اجتماعی در جمهوری‌اسلامی، صرفا به دوران انتخابات‌ها، محدود نمی‌شود و در همه سال‌های حیات انقلاب، مسائلی وجود داشته که فضای سیاسی کشور را در شرایط ویژه‌ای قرار داده اما بدیهی است موسم انتخابات، نقش ویژه و تعیین‌کننده‌ای برای نظام و مردم و همچنین گروه‌های سیاسی مختلف دارد و ادامه حرکت انقلاب اسلامی به سمت اهداف اولیه خود، به میزان قابل توجهی، متاثر از کم و کیف چگونگی پشت سر گذاشتن این برهه‌های حساس است. بر همین اساس است که مشارکت یا عدم مشارکت گسترده و پرشور مردم در انتخابات‌ها و همچنین جهت‌گیری‌های این مشارکت از اهمیت خاصی برخوردار است.
انتقام داعش از حاج‌قاسم[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:35 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

سلام امروز زنگ موبایل گل یاس رو به مناسبت ایام فاطمیه برای دوستان عزیز آماده کردم امیدوارم دانلود کنین و بجای زنگ های موبایلی که شایسته این ایام نیست ازین زنگ موبایل استفاده کنین یاحق.


[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:33 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
حکایت رنگ عوض کردن یاران خاتمی، حکایتی تکرای برای افکار عمومی جامعه شده است و مردم هر روز با خبر جدیدی از تغییر و تحول ظاهری و باطنی مشاوران، وزیران، معاونان و خبرنگاران دولت اصلاحات مواجه می شوند!

برخی یاران و همراهان خاتمی در دولت اصلاحات که در آن دوره ۸ ساله، ریاکارانه در پست های دولتی از اسلام و انقلاب دفاع می کردند، امروز هم در "عمل" و هم در "گفتار" نشان می دهند که هیچ اعتقادی به گفته های پیشین خود نداشته اند و اعمال، رفتار، کردار و گفتار آنها تنها از روی تزویر، ریا و عوام فریبی بوده است.
یکی از این اشخاص؛ فریبا داوودی مهاجر، مدیر کل زنان وزرات کشور، مشاور وزیر ارشاد، مشاور رئیس جمهور در مرکز مطالعات و تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری و مشاور وزیر علوم در دولت اصلاحات است که کوله باری از پست های دولتی را یدک می کشد.
وی که در حوادث پس از انتخابات از کشور گریخت و به اردوگاه فتنه گران در غرب پیوست، نخستین بار در برنامه ماهواره ای پارازیت نقاب از چهره پلید خود برداشت تا دستان عروسک گردان فریبا داوودی مهاجر پس از چند سال نمایان شود.

[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:32 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

فکر کنم این جناب هاشمی رفسنجانی اگه بجای حضرت آدم بودن وقتی خدا میخواست شیطان رو از درگاهش بیرون کنه به خدا میگفت خدا صبر کن شاید با گفتگو حل بشه

معبر سایبری فندرسک


[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:29 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

قیافه دلیل بد یا خوب بودن آدم ها نیست ها ،
ولی این وهابی ها چرا این شکلی هستند؟!!××!!
(لطفا اگه نظر می دید با کمال ادب و منطق)

معبر سایبری


[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:27 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

ایران در اولین گام ناو آمریکا را به همراه ۲۰۰ نفر غرق میکند

ایران در این جنگ موفق به غرق کردن یک ناو جنگی امریکا در خلیح فارس و کشتن 200 نفر از خدمه آن می شود. به همین دلیل، امریکا تصمیم به حمله ی تلافی جویانه به ایران می کند، که در نتبجه باعث تاخیر 2 ساله در برنامه هسته ای ایران می شود.

حمله اسرائیل به سایت های هسته ای ایران می تواند به سرعت از کنترل خارج و منجر به یک جنگ منطقه ای شود.
بر اساس مانوری محرمانه که پنتاگون انجام داده است، تلفات آمریکا در این جنگ زیاد خواهد بود و شمار آن به صدها تن می رسد. این مانور جنگی دو هفته ای توسط "مرکز فرماندهی" برگزار شد و " نگاه داخلی" نام داشت. بر اساس آن، اسرائیل به تاسیسات ایران، حمله ی هوایی می کند و همین حمله منجر به تاخیر یکساله در برنامه هسته ای ایران می شود.
در واکنش به حمله اسرائیل، ایران به اسرائیل و نیروهای امریکا در منطقه حمله می کند.
نتایج مانور پنتاگون محرمانه بوده است اما بخشی از آن توسط نیویورک تایمز منتشر شده است.
بر پایه گزارش انتخاب، ایران در این جنگ موفق به غرق کردن یک ناو جنگی امریکا در خلیح فارس و کشتن 200 نفر از خدمه آن می شود. به همین دلیل، امریکا تصمیم به حمله ی تلافی جویانه به ایران می کند، که در نتبجه باعث تاخیر 2 ساله در برنامه هسته ای ایران می شود.
بر اساس این گزارش، این جنگ شبیه سازی شده، وخیم تر شده و تبدیل به یک جنگ بزرگ منطقه ای شد که همین موضوع نشان دهنده ی آن است که حمله به ایران منجر به نتایج غیرقابل کنترل می شود.
نتایج این مانور باعث نگرانی ارتش امریکا شده است. برخی از مقامات آمریکایی معتقدند که اسرائیل توانایی ضربه به ایران را ندارد.
مقامات آمریکایی تاکید کرده اند که این مانور اقدامی تمرینی برای ارتش امریکا نبوده است. هدف این مانور آزمایش هماهنگی داخلی بین پنتاگون و سایر کارمندانش در خلیج فارس بوده است.

[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:26 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:25 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

[ پنجشنبه 6 اسفند 1394 ] [ 8:24 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان