ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1395/1/9 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

به گزارش اجتماع بسیجیان روزنامه الوطن سعودی نوشت: «رئیس پارلمان عربی نشانه درجه یک را به‌سبب مواضع شجاعانه ملک سلمان بن عبدالعزیز در خصوص مسائل امت عربی و اسلامی به وی اهدا کرد».

بر اساس این گزارش، شاه سعودی در دیدار با رئیس و اعضای کمیته‌های مختلف پارلمان عربی (یک نهاد کاملاً تشریفاتی و البته ناکارآمد) مدعی شد: «پادشاهی سعودی مسئولیت خود را درک می‌کند و با تکیه بر همین مسئله هرکس را که برای متحد کردن مسلمانان و اعراب تلاش می‌کند، مورد حمایت قرار می‌دهد. ما باید مسئولیت خود را به‌عهده بگیریم، برادران مسلمان ما در تمام جهان،‌ همگی برادران اعراب هستند و همچنین به این معنا نیست که ما با دیگران دشمن باشیم و دشمنی کنیم، دین هر انسان به خودش و خدایش مربوط است».

با هیچ کس دشمن نیستیم؛ برای وحدت مسلمانان تلاش می‌کنیم![ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:17 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان یک روز مانده به عید تغییری در مدیریت اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود صورت گرفت و محمدرضا قهرمانپور جای خود را به صبور علمی داد.

اما بعد از چند روز از این تغییر روز گذشته بنرهائی در نقاط مختلف شهر نصب شده با این مضمون که انتصاب رئیس جدید را تبریک می گوئیم. گذشته از اینکه بعد از چند روز این بنرها نصب شده، نصب بنر برای مدیریت یک اداره آنهم در چند نقطه مختلف شهر خود قضیه جداگانه ای است که باید از عاملان این تبریکات پرسید.

اقدام و عمل برای اقتصاد مقاومتی را باید از کجا شروع کنیم؟[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:16 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان با آغاز سال جدید و نامگذاری سال به نام "اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل؛ توسط رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) قرارگاه جهادی امام رضا(ع) به همت جهادگران و گروه های جهادی سرتاسر کشور اقدام به بازسازی و محرومیت زدایی مناطق محروم و جنگ زده استان خوزستان کرده است.

اقدامات اردوهای جهادی در استان خوزستان + تصاویر[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:14 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان بحث هدایت ماهواره ای یکی از مسائل مهم در زمینه نظامی به شمار می آید. با استفاده از سامانه های هدایت ماهواره ای نه فقط فرماندهان می توانند نظارت بسیار بهتری بر اموری مثل مناطق حضور نیروهای خودی داشته باشند، بلکه امکان ارتباط بهتر و امن تر با آنها در کنار بحث هدایت بهتر وسایل رزمی مثل جنگنده ها، پهپادها و حتی حجم زیادی از بمب ها و موشک ها با دقت بسیار بالاتر فراهم می شود.

ایران چهارمین عضو باشگاه سازندگان «پهپاد مسلح» با هدایت ماهواره‌ای در جهان شد +عکس[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:13 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان اعمال تحریم‌های یک‌جانبه و محدودیت‌های مالی و تجاری، همواره یکی از ابزارهای غیرقانونی نظام سلطه برای وارد آوردن فشار به نظام جمهوری اسلامی ایران در طول سی و دو سال گذشته بوده و مرتباً بر حجم این تحریم‌ها افزوده است. این وضعیت با اجرای تحریم خرید نفت، بانک مرکزی، کشتیرانی، بیمه و... از سوی نظام سلطه به اوج خود رسید.
شاید بیراه نباشد که بیان شود تحریم بانک مرکزی یک کشور در واقع به معنای شلیک نخستین موشک به کشور مقابل برای شروع جنگ اقتصادی است. در مقابل اتخاذ چنین رویکردی از سوی غرب، مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح و آن را یک روش مهم در تغییر مسیر حرکت اقتصادی کشور عنوان کردند.تعریف اقتصاد مقاومتی به‌عنوان تشخیص حوزه‌های فشار و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن آن‌ها و در شرایط آرمانی تلاش برای تبدیل این فشارها به فرصت است.

اقتصاد مقاومتی؛ از باور تا اقدام[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:12 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اچتماع بسیجیان گروه فعالیت‌های قرآنی: محمدمهدی بهاری قاری نوجوان کشورمان از استان قزوین و کوچک‌ترین عضو کاروان اعزامی شوق تلاوت به کربلا بود.

وی 10 سال دارد و با ارائه تلاو‌ت‌های فاخر افراد بسیاری را تحت تأثیر قرار داد. این قاری نوجوان کشورمان آخرین روز حضور در کربلا در حرم امام حسین(ع) تلاوت فاخری اجرا کرد به طوری که بسیاری از زائران و مجاوران را به وجد آورد و حتی یکی از زائران با اعطا هدیه‌ای از این قاری نوجوان کشورمان تشکر کرد.

آرزو دارم محضر رهبر حکیم انقلاب تلاوت کنم[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:09 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان در پی گسترش حملات تروریستی در پایتخت‌های اروپایی که گروه تکفیری داعش مسؤولیت آن‌ها را به عهده گرفته است، ساعاتی پیش یک هیئت 16 نفره فرانسوی با دکتر بشار اسد رییس جمهوری سوریه دیدار و گفتگو کردند.

راز دیدارهای پی‌د‌رپی هیئت‌های اروپایی با رییس جمهور سوریه چیست؟[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 8:08 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان اندیشکده آمریکایی «صلح» در گزارشی پیرامون «دکترین نظامی نیروهای مسلح ایران» به روش‌های مقابله ایران با تهدید‌های دریایی پرداخته و نوشت: دکترین دریایی ایران در مواجهه احتمالی با ناوگان دریایی آمریکا آموزش کماندوها (تکاوران دریایی) برای نبرد در عرصه دریا است و البته شالوده این دکترین در جریان نبرد نفتکش‌ها در سال 1984 تا 1988 ایجاد شد که این کشور با کمک هواپیماها، قایق‌های تندرو، مین‌های دریایی و موشک‌های هدایت شونده سطح به کشتی به نفتکش‌ها در خلیج فارس حمله کرد.

راهبرد سپاه عدم دسترسی دشمن به خلیج فارس با دفاع چندلایه است[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 1:27 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان مقام معظم رهبری در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و به ویژه در دروان پس از ریاست جمهوری و حضور در مقام رهبری نظام اسلامی سفرهای متعددی به بسیاری از استان‌های کشور انجام داده‌اند که هر کدام از آنها سازنده تصاویری بسیار شورانگیز از دلدادگی ایرانیان به جایگاه ولایت بوده است.بسیاری از سفرهای رهبر معظم انقلاب در طول سال‌های گذشته، طی سنتی حسنه منجر به خلق سفرنامه‌های شده که نشان دهنده شرحی مختصر از تصاویری است که مردم استان‌های مختلف کشور در دلداگی خود به رهبرانقلاب به ثبت رسانده‌اند.

هر کدام از سفرنامه‌های رهبر انقلاب به استان‌های مختلف کشور در سال‌های اخیر توسط یکی از نویسندگان صاحب قلم کشور نوشته شده است که با توجه به تنوع و تفاوت در نوع نگاه آنها به این رویدادها منجر به خلق آثار متفاوتی شده است.

تجربه شیرین سفر با رهبر انقلاب[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 1:25 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان سردار سرلشکر قاسم سلیمانی چند سال پیش در یکی از یادواره شهدا مقام معظم رهبری را این گونه معرفی می کند؛ مردم! از من قبول کنید، من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم و به هیچ طرفی جز کسی که خدمت می کند به اسلام و انقلاب تمایل ندارم اما این را بدانید؛ والله! علمای شیعه را تماماً و از نزدیک می شناسم.

الان 14 سال شغل من همین است علمای لبنان را می شناسم، علمای پاکستان را می شناسم، علمای حوزه خلیج فارس را می شناسم و چه شیعه و چه سنی، والله! اشهدبالله! سرآمد همه ی روحانیت، این علما از مراجع ایران و مراجع غیر ایران، این مرد بزرگ تاریخ یعنی« آیت الله العظمی خامنه ای» است.

من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم


[ دوشنبه 9 فروردين 1395 ] [ 1:24 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان