ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1395/2/11 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

به گزارش اجتماع بسیجیان ماه که رای دیوان عالی آمریکا صادر و 2 میلیارد دلار از منابع ایران به نفع بازماندگان حادثه پترسون مصادره شد، موضعگیری‌های متفاوتی از سوی مسئولان فعلی و سابق مطرح شده که برای روش‌تر شدن ماجرا، واکاوی آن‌ها ضروری است.
۱۳۸۲؛ سال خریداری اوراق و صدور رأی دادگاه آمریکایی


[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 9:35 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان اهل تساهل و تسامح نبود که بگوید به خاطر تفکرات مخالف، سکوت می‌کنم و از ارزش‌ها نمی‌گویم. سر هر مسأله‌ای هم که کوتاه می‌آمد سر موضوع ولایت و رهبری کوتاه نمی‌آمد. ولایت فقیه را با هیچ مصلحت اندیشی معامله نمی‌کرد. همسرش می‌گوید: «به قدری به حضرت آقا ارادت داشت و ولایی بود که یک تابلو درست کرده و جلوی ورودی منزل نصب کرده بود که روی آن نوشته شده بود:"هر که دارد بر ولایت بدگمان، حق ندارد پا گذارد در این مکان" و می‌گفت: "کسی که آقا را قبول ندارد، مدیون است که نان من را بخورد. آقا یعنی علی و علی یعنی اهل بیت(ع) و همه این‌ها به هم وصل هستند."»

فکر نمی‌کردم با دعای من شهید بشود/روز خواستگاری گفت هر کجا مظلوم باشد من آنجایم[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 9:33 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان نشست خبری دومین جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی با محوریت بیداری و مقاومت اسلامی صبح امروز، 11 اردیبهشت‌ماه 95 در خبرگزاری ایسنا برگزار شد.

روایت مقاومت اسلامی در دومین جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 9:31 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان وزیر خارجــه کشورمان در اعتراض به حکم اخیر دیوان عالی کشور نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل نوشت و ضمن اعلام ‏اعتراض رسمی به اقدام امریکا، حق دولت ایران برای استیفای حقوق ملت در برابر تجاوزات و تخلفات را محفوظ دانست. روزنامه نیویورک‌تایمز در واکنش به ارسال این نامه نوشت: «حکم دیوان عالی ‏امریکا یکی از حامیان سرسخت رابطه با ‏واشنگتن را هم به تکاپو انداخته است.» روی دیگر نامه ظریف به بان کی‌مون با ادبیات خشمگینانه نشان می‌دهد که او از ملاقات اخیرش با کری در نیویورک هیچ دستاوردی نداشته است.

خشم مدافعان رابطه با امریکا از امریکا[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 9:30 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیانسردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه در همایش روسا و سرپرستان دفاتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که در مشهد مقدس برگزار شد، پیرامون شرایط منطقه و تهدیدات جهان اسلام و موقعیت برتر جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امروز اسلامی که در جهان درخشش پیدا کرده و توانسته است مناسبات جهانی را برهم بزند و در عصر تیرگی ظلم و جهل، پیام آزادی، حریت، کرامت، شرافت و انسانیت را در جهان منتشر کند به برکت وجود انقلاب اسلامی ایران بوده است.

انقلاب اسلامی، بعثت دوم اسلام در قرن حاضر است[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 2:17 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان یحیی الموید و احمد الکهلانی دانشجویان یمنی رشته های مهندسی شیمی و مهندسی برق دانشگاه فردوسی مشهد هستند. یحیی و احمد دو سال است که به تعبیر خودشان، به کشور عزیز ایران آمده اند تا پس از تحصیل در دانشگاه های ایران، برای بازسازی یمن به این کشور بازگردند. آنچه می خوانید، شرح مصاحبه با این دو دانشجوی غیرایرانی است.

رهبر شهید انقلاب یمن، اویسِ خمینی(ره)[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 2:16 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان نگارنده این سطور، هرتوضیحی را برای این گفت وشنود خواندنی زائد می‌انگارد و تنها براین نکته پای می‌فشرد که آنچه در این مصاحبه آمده، نمادی از سبک زندگی اسلامی است که از قضای روزگار، نیاز جامعه امروز است.با سپاس از سرکار خانم عالیه روحانی همسر شهیدآیت الله مطهری که ساعتی باما به گفت وگو نشستند.

ماجرای اولین دیدار[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 2:15 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان سایت "مبتدأ" در صفحه خاص خود در پایگاه اجتماعی تویتر نوشت: یک عنصر داعش به نام "ابوجندل سومالی" در نامه ای به زبان انگلیسی نوشت: به هرکس که اوباما و دیوید کامرون را به قتل برساند مبلغ 200 دلار پرداخت خواهد شد.

 جایزه سر اوباما و کامرون چند دلار است؟[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 2:14 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان در هفته گذشته سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه و رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام، خبر فروش 32 تن از ذخایر آب‌سنگین تولید کارخانه اراک را به آمریکا در راستای عمل به تعهدات برجام اعلام کرد.

بر اساس برجام، ایران متعهد شده بود میزان مازاد نیاز ذخایر آب‌سنگین (D2O یا ۲H۲O ) خود را که چیزی در حدود 130 تن می‌شود در بازارهای بین‌المللی به فروش برساند

آیا ارزان‌فروشی آب سنگین اراک به آمریکا صحت دارد؟ .[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 2:12 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان این روزها در دوران پسا برجام شاهد رشد برندهای کالاهای لوکس در پاساژها و مراکز مدرن خرید در ایران هستیم؛ موج اول ورود این برندهای لوکس خارجی در ایران که تقریبا از سال 1386 با کندی شروع شده بود، اما اکنون با موج دوم ظهور این برندها که به دلیل توافق هسته‌ای راه افتاده، سرعت بیشتری به خود گرفته و در حال درنوردیدن مراکز خرید ایران است.

هدیه پسا برجام[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 2:11 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان