ابزار منو ثابت

آرشیو مطالب 1395/7/11 | اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

به گزارش اجتماع بسیجیان بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره‌ی شهدای استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی که در تاریخ 5 مهر 1395 برگزار شده بود، صبح امروز (یکشنبه) در مصلای امام خمینی(رحمه‌الله) یاسوج منتشر شد.

لزوم تقویت جنبه‌های محتوایی و تربیتی کنگره‌ شهدا[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:55 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان آیت الله جنتی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر قم اظهار داشت: بدون شک منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است. این منکر ریشه فسادهای خیلی گسترده تر است چرا که اگر پای آمریکا به کشور باز شود به همین ارتباط راضی نیست و آنها فساد را در همه امور گسترش خواهند داد.

منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:53 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان سپاه پاسداران ایران روز شنبه از جدیدترین پهپاد رزمی از کلاس سیمرغ به نام «صاعقه» رونمایی کرد. در پی این خبر، رسانه‌های خارجی به بازتاب و بررسی دستاورد جدید جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

رویترز: پهپاد رزمی صاعقه با توانایی حمل چهار بمب نقطه زن/ راشا تودی: تحریم‌های بین‌المللی منجرب افزایش توان نظامی ایران شد[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:51 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گزارش اجتماع بسیجیان «افرایم هالوی» رئیس پیشین موساد در مصاحبه با روزنامه «هاآرتص»، ابراز امیدواری کرد که اسرائیلی‌ها علیه ساختار این رژیم شورش کنند.

هالوی گفت: «اسرائیل اکنون با بزرگترین بحران خود از زمان تأسیسش روبروست. هیچ‌ دوره‌ای را به یاد نمی‌آورم که اینطور از وجود یک رهبری مقتدر و قدرتمند محروم بوده باشیم. به صحنه سیاسی اسرائیل که نگاه می‌کنم، می‌شود گفت به 15 نفری که در دولت یا در معارضین جایگاه ارشد دارند، کسی را نمی‌بینم که برای حفظ کشور به درد بخورد. اینکه احزاب حول یک نفر شکل‌ می‌گیرند و آن یک نفر در مورد همه‌ چیز تصمیم می‌گیرد، مسئله‌ساز است.»

اسرائیل با بزرگترین بحران تاریخ خود مواجه است[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:50 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]
به گارش اجتماع بسیجیان کمیسیون انرژی مجمع نخبگان و متخصصان بسیجی کشور درباره آخرین وضعیت الگوی جدید قراردادهای نفتی موسوم به IPC و اصلاحات مد نظر مقام معظم رهبری در این الگوی قراردادی بیانیه‌ای را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده است.

در این بیانیه آمده است:

اصلاحات مد نظر مقام معظم رهبری باید به طور کامل در مدل جدید قراردادهای نفتی اعمال شود[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:48 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان آغاز سلطه خاندان آل‌سعود بر عربستان به سال ۱۷۳۵ میلادی برمی‌گردد. این خاندان که از همان ابتدای تلاش برای سیطره بر شبه جزیره عربستان، با محمد بن عبدالوهاب موسس فرقه وهابیت پیمان اخوت بسته بود، براساس احکام تکفیریِ وی، هجوم به دیگر فرق اسلامی را آغاز کرد. آنها با تکیه بر فتوای عبدالوهاب مبنی براینکه "هر کسی که با رهبر واحد بیعت نکند سزاوار قتل است و مسلمانان می‌توانند زنان و دختران او را تملک کنند و اموالش نیز شایسته مصادره است" هزینه لشکرکشی‌های خود را با قتل عام و غارت مسلمانان تامین می‌کردند.

برنده ماراتون سیاسی-نظامی خاورمیانه کیست، عربستان یا ایران؟[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:46 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان روح الله شمقدری تهیه کننده سینما با اشاره به محتوی و ژانر فیلم "یتیم خانه ایران" به کارگردانی ابوالقاسم طالبی که چندی پیش برای برخی از اصحاب رسانه و سینماگران به نمایش درآمده بود، گفت: این فیلم جز معدود فیلم‌هایی است که شاخصه های استراتژیک دارد و این نکته بسیار مهمی است چون سینمای استراتژیک در ایران مغفول مانده است.

فیلم یتیم خانه ایران تنها فیلم استراتژیک سینمای ایران است[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:44 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان حمید‌‌‌‌‌‌‌‌‌رضا مقد‌‌‌‌‌‌‌‌‌م‌فر، مشاور رسانه‌ای فرماند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه کل سپاه پاسد‌‌‌‌‌‌‌‌‌اران انقلاب اسلامی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر بیست‌وششمین نشست ماهانه جامعه اسلامی مد‌‌‌‌‌‌‌‌‌یران ایران که با موضوع «د‌‌‌‌‌‌‌‌‌کترین د‌‌‌‌‌‌‌‌‌فاعی جمهوری اسلامی ایران د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر مقابله با نظام جهانی سلطه» د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر پژوهشکد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه امام محمد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باقر(ع) تهران برگزار شد‌‌‌‌‌‌‌‌‌، با اشاره به این نکته که برای اصطلاح «د‌‌‌‌‌‌‌‌‌کترین» تعریف استاند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی وجود‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌: با این حال، معمولاً از این اصطلاح به مفهوم مجموعه‌ای از اصول بنیاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی و نظریه‌های هاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی(راهنما) برای طرح‌ریزی‌های استراتژیک و سیاستگذاری‌های د‌‌‌‌‌‌‌‌‌فاعی و نظامی استفاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه می‌شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌. وی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌امه به برخی مولفه‌های اصلی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌کترین نظامی جمهوری اسلامی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر وضعیت کنونی اشاره کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و گفت: اولین مولفه آن است که امروز هم د‌‌‌‌‌‌‌‌‌کترین نظامی از «ماهیت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌فاعی» برخورد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ار است. مشاور رسانه‌ای فرماند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه کل سپاه، د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ومین مولفه مهم د‌‌‌‌‌‌‌‌‌کترین نظامی جمهوری اسلامی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر اوضاع کنونی را اینگونه روایت کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌: «محور اصلی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌کترین نظامی جمهوری اسلامی، امنیت و بازد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارند‌‌‌‌‌‌‌‌‌گی است که از طریق افزایش و توسعه توانمند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌های د‌‌‌‌‌‌‌‌‌فاعی حاصل می‌شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌».

از «د‌‌‌‌‌‌‌‌‌فاع صرف» به «افزایش تهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای د‌‌‌‌‌‌‌‌‌شمن»[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:42 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان روایت رهگیری، انهدام یا شکار سالم پهپادهای متجاوز آمریکایی و صهیونیستی چند سالی است که هر از چندگاهی، برگی جدید از آن توسط مدافعان غیور آسمان ایران ورق می خورد و تاکنون اسکن ایگل، شدو (سایه)، آرکیو 170 و هرمس از جمله نام های بزرگی هستند که در آسمان ایران یا به دام افتاده و سالم بر زمین نشستند و یا نابود شدند تا درس عبرتی برای هر متجاوز به مرزهای کشورمان باشند.

«پرنده ویژه جنگال» هم در چنگال پدافندی سپاه افتاد +عکس[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:39 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]

به گزارش اجتماع بسیجیان بیانات مقام معظم رهبری در درس خارج و توصیه به عدم شرکت محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 در رسانه‌ها بازتاب بسیار زیادی داشت. ایشان می‌فرمایند: «خب بله، یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید.نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک‌چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمنش است باید به او بگوید دیگر. ما هم اوضاع کشور را خب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید.

امام خمینی به کدام کاندیداها توصیه به حضور یا عدم حضور در انتخابات کردند؟[ يکشنبه 11 مهر 1395 ] [ 2:31 بعد از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان