ابزار منو ثابت

سردار سلامی: آزادی حلب مرهون درایت و هدایت مقام معظم رهبری است
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

به گزارش اجتماع بسیجیان سردار سرتیپ حسین سلامی روز جمعه در آیین بهره برداری از 35 پروژه محرومیت زدایی شهرستان طالقان در استان البرز، افزود: اگر مردم لبنان در آرامش به سر می برند و صهیونیست ها جرات تعدی و دست درازی به این کشور را ندارند، از موهبت وجود مقام معظم رهبری است.
وی اضافه کرد: اگر نعمت رهبری امام خامنه ای نبود، آمریکا، اسراییل، رژیم های عرب سرکش مانند عربستان و اروپا مسلمانان را غارت می کردند و به جان و مال و ناموس امت اسلامی رحم نمی کردند.

سردار سلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یک رحمت برای تمامی مسلمانان بوده و وجود امام راحل (ره) و پس از آن مقام معظم رهبری یک نعمت و موهبتی بی بدیل برای همه امت اسلامی است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه به اجرای 34 هزارپروژه محرومیت زدایی به همت سپاه پاسداران در کشور اشاره و بیان داشت: این میزان نشان دهنده عزم سپاه برای رفع محرومیت و برقراری رفاه و آبادانی در کشور است.
وی همچنین گفت: این فرصتی که در اختیار ما قرار گرفته برای خدمت است و برای موقعیت یابی خودمان نیست چرا که در اینصورت هیچ گونه ارزشی ندارد.
سردار سلامی ادامه داد:تمام کسانی که امروز مسئولیت دارند، بدانند که این مسئولیت ها گذرا هستند و مهم این است تا جایی که می توانیم به مردم که ولی نعمتان ما هستند، خدمت کنیم.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: هر کس که قدمی بر می دارد، امیدی در دل مردم قرار می دهد و آنها را بیش از پیش امیدوار می سازد.
وی ادامه داد: وقتی که همه دست به دست هم بدهند و برای خدمت به نظام، انقلاب، اسلام و مردم تلاش کنند، شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر کشور و آبادانی آن خواهیم بود.
[ جمعه 3 دی 1395 ] [ 12:35 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان