ابزار منو ثابت

تردد در محورهای برون شهری طی24 ساعت گذشته 4.3 درصد افزایش یافت
اجتماع بسیجیان
سایت خبری،فرهنگی اجتماع بسیجیان
تصاویر منتخب
لوگوی ما

لوگوی سایت اجتماع بسیجیان
کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

پیج رنک گوگل سایت اجتماع بسیجیان

به گزارش اجتماع بسیجیان براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌های تردد شمار در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.
در این مدت، سهم وسایل نقلیه سنگین 15.3 درصد، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صبح انجام شده و هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
طی 24 ساعت گذشته آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران - کرج، آزادراه قزوین - کرج، آزادراه کرج - قزوین، تهران - پاکدشت، تهران - شهریار، آزادراه ساوه - تهران، شهریار - تهران و آزادراه تهران - قم بیشترین تردد را در محورهای برون شهری به خود اختصاص دادند.

Image result for ‫جاده شمشک به دیزین‬‎

محور شمشک به دیزین در استان های تهران و البرز و کمربندی دهلران- اندیمشک، واقع در استان ایلام تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است و تردد وسایل نقلیه به دهلران - اندیمشک از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می شود.
محور رامیان - اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است و محور پونل - خلخال ( حدفاصل زندانه تا الماس ) ، واقع در استان گیلان نیز تا اطلاع بعدی، به دلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود خواهد بود.
همچنین محور سروآباد - پاوه ( محدوده گردنه تته )، واقع در استان کردستان تا اطلاع بعدی، به دلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه - تویسرکان ، واقع دراستان همدان نیز تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.
محور سی سخت - پادنا ، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، تا اطلاع بعدی، به دلیل بارش شدید برف، کولاک و ریزش کوه مسدود خواهد بود.
[ جمعه 3 دی 1395 ] [ 12:37 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کلیپ منتخب

پیشکش به مادر شهیده ام زهرا(س)
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان

طراح قالب