ابزار منو ثابت

توصیه انتخاباتی امام خامنه‌ای به وزیر کشور
تصاویر منتخب
لوگوی ما

اجتماع بسیجیان

کد نمایش در وبلاگ یا سایت
آخرين مطالب
خبرنامه

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید :
تبلیغات ارزشی
سایت خبری مردم نیز
پست الکترونیک ما

پست الکترونیک ما
مترجم سایت
پیج رنک گوگل

اجتماع بسیجیان

به گزارش اجتماع بسیجیان عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز – دوشنبه – در جلسه جمع‌بندی نشست استانداران، تصریح کرد: اصل انتخابات برای ما افتخار بزرگی بشمار می آید، بنابراین باید تلاش کنیم تا امید، ‌شور و نشاط در مردم از بین نرود و انتخابات در فضای رقابتی سالم برگزار شود.

توصیه انتخاباتی امام خامنه‌ای به وزیر کشور

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری انتخابات نیز اظهار داشت: در ملاقاتی که با ایشان داشتم رهبر معظم انقلاب فرمودند تلاش کنید همچون دوره های گذشته انتخابات در سلامت،‌ امنیت و با رعایت کامل قانون و البته با مشارکت بالای مردم برگزار شود.

وزیر کشور بر استمرار تامین امنیت در کشور تاکید کرد و اظهار داشت: در شرایط کنونی،‌ امنیت کشورمان در منطقه مثال زدنی است و شرایط مطلوبی در کشور حاکم است.

وی با بیان اینکه تامین امنیت پیش نیاز اصلی هر جامعه ای محسوب می شود، گفت: همه استانداران باید با تدبیر، ‌حوصله و نیز رفتار و مناسبات صحیح؛ مسائل مربوط به تامین امنیت را حل و فصل کنند.

رئیس شورای امنیت کشور گفت: در مساله تامین امنیت با هیچ کس تعارف نداریم و هیچ کدام از گروههای سیاسی حق ندارند با رفتار و سخن بی خردانه ای خللی در امنیت کشور ایجاد کنند.

وزیر کشور افزود: دوران حساس انتخابات را پیش رو داریم بنایراین با هیچ بهانه ای، ایجاد خلل در تامین امنیت کشور از سوی افراد یا گروههای سیاسی، پذیرفته شدنی نیست و بطور قطع با خاطیان برخورد می شود.

رحمانی‌فضلی کشور در ادامه از همه استانداران خواست تا با رصد همه جانبه اوضاع کشور، همه ابعاد مشکلات مردم را همچون گذشته مد نظر داشته باشند.

وی از استانداران کشور خواست تا با آغاز فعالیت ستاد انتخابات در کشور همچون گذشته روابط جامع را با همه اقشار کشور و از جمله اعضای شورای تامین کشور،‌ ائمه جماعات، نمایندگان مجلس‌ و مراجع قضایی برقرار کنند.

وزیر کشور توسعه اقتصادی را یکی از موفقیت های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: در بازدیدهایی که از استانهای کشور دارم، شاهد روند رو به رشد اقتصادی، کاهش بیکاری و افزایش اشتغالزایی در همه استانها بودم و این امر نشانگر آن است که دولت یازدهم در بخش اقتصاد موفق عمل کرده است.

رحمانی‌فضلی در ادامه تاکید کرد: همه مشکل مردم پول نیست بلکه مردم بیش از مسائل مرتبط با اعتبارات، خواهان حل و فصل مشکلات شان توسط دستگاههای اجرایی هستند.

رئیس شورای اجتماعی کشور با اشاره به توانایی اثربخشی رسانه هم افزود:‌ باید تلاش کنیم تا موضوعی ساده به چالشی عمیق و سیاسی در فضای رسانه ای و نیز فضای های مجازی بدل نشود که این امر می تواند آسیب‌های بزرگی را به کشور وارد سازد و البته لازم است از رسانه ها برای ایجاد فضای آرام درعرصه انتخابات بهره‌مند شویم.


[ پنجشنبه 16 دی 1395 ] [ 10:46 قبل از ظهر ] [ محمد حسین گودرز ]


درباره سایت

این سایت یک سایت خبری است که تمام حقوق آن متعلق به پایگاه اینترنتی اجتماع بسیجیان می باشد.کپی برداری ازمطالب و اخبار با ذکر منبع مجاز است
کانال تلگرامی ما

اجتماع بسیجیان

برای عضویت در کانال ما روی تصویر کلیک کنید
کلیپ منتخب

تیر اندازی در مجلس
آرشیو مطالب
صفحات مجازی ما
میل فا
آپارات
افسران
اینستاگرام
لنزور
تلگرام
ارتباط با ما
رصد شما

IP
امکانات سایت

اجتماع بسیجیان